Kursy WordPress

Kursy WordPress

Kursy WordPress online nauczą Cię, jak pisać świetne wtyczki i tworzyć jeszcze lepsze szablony WordPress. Zanim zabierzemy się do kursów, warto sobie ustalić pewne rzeczy, abyśmy nadawali na tym samym paśmie. Pierwsza rzecz, są to kursy WordPress a nie PHP. Oznacza to, że znajomość PHP będzie konieczna. To samo dotyczy znajomości CSS/HTML oraz JavaScript. Oczywiście nie szukamy tutaj mistrzów, którzy zęby sobie zjedli w tych technologiach, ale solidne podstawy trzeba mieć.

Metody programowania – będziemy starali się trzymać DRY, KISS i SOLID. Będziemy korzystać z phpStorm. Będziemy korzystali z automatyzacji (część o skryptach) oraz z pakietów. Oczywiście nie musisz korzystać z phpStorm, to tylko moja propozycja. Mnie się podoba i spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Kursy WordPress dzielimy na Kursy i Mini-kursy

Jeżeli kurs jest dłuższy, nazywamy go Kursem. Może trwać dłużej, zawiera sporo materiału i sporo wiedzy jest do opanowania. Z kolei mini-kursy są znacznie krótsze, niektóre zawierają zaledwie jedną stronę, rozwiązują konkretny problem.

Kursy – lista

Wtyczki

  • Hello, World!