Szablony

Szablony WordPress – kursy

Szablony WordPress - kurs programowania online Szablony WordPress to tak naprawdę po prostu strony internetowe. Tworząc szablon, tworzymy stronę z tą różnicą, że musimy trzymać się pewnych standardów, wykorzystywać mechanizmy WordPressa (akcje, filtry) i, najlepiej, postępować zgodnie z wytycznymi WordPress. Chwileczkę, zapytacie, to nie łatwiej zrobić sobie stronę internetową i nie przejmować się wymaganiami WordPressa? Cóż, system on nas wymaga tego lub owego, ale płaci nam za to hojnie.

Dzięki temu, że osadzamy swoją stronę w mechanizmach WordPressa, nie musimy się martwić o mnóstwo mechanizmów, które są zwyczajowo ze stronami internetowymi związane. Powiem więcej, WordPress jest w stanie nas nauczyć fajnych rzeczy przy projektowaniu i budowaniu stron internetowych. Dostarcza również pełen back-end dla naszego szablonu. System użytkowników, kontroli, edytory… No i wtyczki, gdyby ktoś potrzebował więcej. Albo inaczej.

Tutaj znajdziesz listę kursów, które mamy na naszej stronie (tych dotyczących szablonów, tych które uczą tworzyć wtyczki oraz wspólnych).

Lista kursów – tworzenie szablonów